• V mesiaci október sme mali dve vzácne návštevy zo zahraničia.
            Dňa 15.10. nás navštívil sympatický mladík  Thomas z Kanady,  z veľkomesta Vancouver, ktorý nám pútavo porozprával o jeho  živote v druhom najväčšom štáte na svete aj o svojich životných plánoch. Thomas, veľký milovník prírody, poukázal na nutnosť ochrany prírody a všetkých jej krás okolo nás.  Zaujímavej besedy sa zúčastnili žiaci 7., 8. a 9. ročníka.
            Druhým vzácnym hosťom bol dôstojník pohraničnej armády Viktor z Ruska,  z oblasti  Karelia – Petrozavodsk, ktorý  dňa 17.10 k nám prišiel  porozprávať o živote v jeho rodnej krajine. Okrem mnohých zaujímavých udalostí zo svojho života, zdôraznil žiakom,  ktoré rozhodnutia sú v ich veku kľúčové, aby nastúpili cestu plnohodnotného života. FOTO

• Škola v prírode 2019

• Od 16. septembra sa žiaci 4.A triedy a dvoch špeciálnych tried zúčastnili Školy v prírode - v Štrbe, v Tatrách. Čo všetko zažili a navštívili s môžete prečítať TU. Foto si môžete pozrieť a stiahnuť TU.