• ...Ja dnes budem princezničkou, ty zas kráľ.

Celý svet je zrazu krajší, keď je karneval...

Nielen princezné a králi, ale aj iné fantastické, zaujímavé, pôvabné, smiešne, ale aj strašidelné postavičky sa  15. 2.  prišli spolu zabaviť do telocvične našej školy, ktorá ožila a zmenila sa na farebný detský svet. Celý karnevalový program sa niesol v duchu zábavy, súťaží a tanca.

Ďakujeme všetkým žiakom, ktorí sa zúčastnili, rodičom, ktorí svoje deti podporili a pomohli im pri výbere a zhotovení masky, ôsmačkám, ktoré ochotne prišli pomôcť a aj všetkým pani učiteľkám 1. stupňa, ktoré sa podieľali na príprave a priebehu tejto akcie.

• Sánkovačka špeciálne triedy

• Žiaci špeciálnych tried využili krásne slnečné zimné počasie a vybrali sa s klzákmi na kopec. Okrem sánkovačky sme zažili kĺzanie na ľade. Vyštípaní sme si po návrate do triedy uvarili horúcu čokoládu.

• Stolný tenis

• Dňa 16.2. sa uskutočnilo okresné kolo v stolnom tenise chlapcov aj dievčar v Hontianskych Nemciach.

Dievčatá obsadili krásne 3. miesto. BLAHOŽELÁME!

V chlapčenskej kategórii súťažilo 5 družstiev. Naši chlapci v zložení Viliam Sopko, Samuel Kasar, Filip Moniš a Alexej Maslík, po veľmi dobrom výkone celú súťaž vyhrali a postupujú do krajského kola v Kalinove. BLAHOŽELÁME a prajem veľa úspechov v ďalšej súťaži!

• Florbal

• Dňa 7.2. sa na našej škole uskutočnilo okresné kolo vo florbale chlapcov. Naši chlapci v konkurencii 8 družstiev obsadili výborné 2. miesto. BLAHOŽELÁME!

Dňa 8.2. sa taktiež na našej škole uskutočnilo okresné kolo vo florbale dievčat. Dievčatá súťaž vyhrali a postúpili do ďalšieho kola. BLAHOŽELÁME a prajeme veľa úspechov v ďalšom kole!